środa, 27 lipca, 2022

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rodzinne potyczki w Klubie Ojca w raciborskiej bibliotece 16 lipca

16 lipca 10:00

Bezpłatnie

Gry sprawnościowe, kalambury i spotkanie z bohaterami bajek to tylko niektóre z atrakcji, jakie zostały przygotowane na sobotnie przedpołudnie.

16 lipca o godz. 10:00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 odbędzie się kolejne spotkania w ramach Klubu Ojca pod nazwą „Rodzinne potyczki”. Klub Ojca to nowa inicjatywa raciborskiej biblioteki organizowana w ramach projektu „Łączy nas biblioteka” dofinansowanego z programu BLISKO Narodowego Centrum Kultury. Po udanym czerwcowym spotkaniu z LEGO WeDo czas na aktywne spędzenie czasu. Biblioteka zaprasza ojców ze swoimi dziećmi do wspólnej zabawy. Gry sprawnościowe, kalambury i spotkanie z bohaterami bajek to tylko niektóre z atrakcji, jakie zostały przygotowane na sobotnie przedpołudnie.

Na cyklicznych, comiesięcznych spotkaniach Klubu Ojca organizowane będą zajęcia animacyjne i warsztatowe, które mają zachęcić tatusiów i ich dzieci do odkrywania wspólnych zainteresowań. Spotkania Klubu dają ojcom możliwość atrakcyjnego i kreatywnego spędzenia czasu z dzieckiem, a dla dzieci są świetną zabawą i okazją do nawiązania nowych kontaktów rówieśniczych. Klub jest również okazją do rozmów i wymiany doświadczeń z innymi ojcami. Spotkania w ramach Klubu są otwarte dla wszystkich zainteresowanych ojców z dziećmi.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
16 lipca
Godzina:
10:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:

– reklama –

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here

- Reklama -

Polecane

- Reklama -

Najnowsze