środa, 27 lipca, 2022

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spektakl jubileuszowy Irrealisu „My Way” w DK Strzecha 16 lipca

16 lipca 17:00

Bezpłatnie

W spektaklu wezmą udział byli oraz obecni członkowie Irrealisu. Będzie to wieczór pełen wzruszeń i wspomnień, a także okazja do przybliżenia publiczności bogatej historii i dorobku artystycznego grupy.

Byli oraz obecni członkowie grupy teatralno-kabaratowej Irrealis zapraszają na spektakl jubileuszowy „My Way”, który odbędzie się 16 lipca o godz. 17:00 w DK Strzecha. Wstęp bezpłatny.

Będzie to wieczór pełen wzruszeń i wspomnień, a także okazja do przybliżenia publiczności bogatej historii i dorobku artystycznego grupy. Jej znakiem rozpoznawczym jest bazowanie na autorskich scenariuszach twórcy Irrealisu, który napisał dla młodzieży ponad pięćdziesiąt spektakli i widowisk. Wiele z nich to efekt współpracy z grupą wokalną Miraż.

Kolejne pokolenia zespołu uczestniczyły w licznych konkursach i przeglądach teatralnych, a utalentowane adeptki zespołu to dzisiaj profesjonalne aktorki, które kończyły edukację w najbardziej prestiżowych szkołach teatralnych. Wśród nich Oriana Soika, Roksana Lewak, Adrianna Górka czy Natalia Pitry.

Głównym organizatorem koncertu galowego z okazji jubileuszu 20-lecia zespołu są byli członkowie Irrealisu. W spektaklu wezmą udział byli oraz obecni członkowie. Gościnnie uświetnią ten dzień byłe wokalistki Zespołu Wokalnego Miraż: Roksana Lewak – aktorka Teatru Ludowego w Krakowie, Adrianna Górka – wokalistka, aktorka Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu oraz Michał Hadasik – muzyk, pianista, dyrektor Sceny pod Regałem we Wrocławiu.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Racibórz Dariusz Polowy.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
16 lipca
Godzina:
17:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury Strzecha w Raciborzu
Londzina 38
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 32 14
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

– reklama –

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here

- Reklama -

Polecane

- Reklama -

Najnowsze