- wydarzenie już minęło.
Śniadanie Biznesowe RIG. Rozmowa o przyszłości Raciborza w Urban Labie 6 listopada

Spotkanie stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby środowiska biznesowego w zakresie dostępu do rzetelnej wiedzy gospodarczej i bezpośredniego dialogu z władzami miasta.
Raciborska Izba Gospodarcza zaprasza lokalnych przedsiębiorców na śniadanie biznesowe, które odbędzie się 6 listopada o godz. 8:00 w Urban Labie przy pl. Dworcowym 1 w Raciborzu. Spotkanie, współorganizowane przez Biznesową Grupę, będzie okazją do wymiany doświadczeń, poszerzenia kontaktów i rozmowy o kluczowych wyzwaniach dla rozwoju Raciborza.
W programie wydarzenia znalazły się m.in. wystąpienie Grzegorza Piątka – współtwórcy Biznesowej Grupy Opole, który opowie o praktycznych aspektach networkingu w biznesie, oraz Prezydenta Miasta Raciborza Jacka Wojciechowicza, który zaprezentuje plan działań naprawczych dla finansów miasta. Po części wystąpień przewidziano otwartą sesję pytań do prezydenta i networking. Organizatorzy podkreślają, że spotkanie stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby lokalnego środowiska biznesowego w zakresie dostępu do rzetelnej wiedzy gospodarczej i bezpośredniego dialogu z władzami miasta.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja pod adresem: https://app.evenea.pl/event/890772-2.
Agenda:
8:00-8:15 Rejestracja gości, rozpoczęcie śniadania
8:15-8:30 „Networking w Biznesie – narzędzie do wzrostu lokalnej gospodarki”. Grzegorz Piątek – współtwórca Biznesowej Grupy Opole – opowie o praktycznej stronie networkingu i podzieli się swoim doświadczeniem w organizacji ponad 275 spotkań networkingowych.
8:30-8:55 Prezydent Miasta Racibórz o planie działań naprawczych. Jacek Wojciechowicz przedstawi szczegółowe informację na temat aktualnej sytuacji finansowej miasta oraz zaprezentuje konkretny plan działań naprawczych mających na celu zapewnienia stabilności finansowej.
8:55-9:35 Sesja pytań do prezydenta Raciborza. Organizatorzy zapewnią możliwość bezpośredniego dialogu, co umożliwi przedsiębiorcom dyskusję z Prezydentem na temat przyszłości finansowej i gospodarczej Raciborza.
9:35-10:35 Praktyczna sesja networkingowa.
oprac. /kp/
– reklama –




![Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć [ZDJĘCIA] Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblioteka-kluby.jpg)
![XXVII Pływadła w Raciborzu w ramach Festiwalu Górnej Odry [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/plywadla-2026-60.jpg)
![Biblioteka bez granic. Raciborzanie odwiedzili Karwinę [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/karwina-wycieczka.jpg)



![Strefa Letnia H2O w Raciborzu już otwarta [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/h2ostrog-strefa-letnia-1-1.jpg)







![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)

.jpg)




