Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Kwiecień 2020

Eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w DK Strzecha 19 kwietnia

19 kwietnia 16:00
Dom Kultury Strzecha w Raciborzu, Londzina 38
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Darmowy
Raciborskie eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski jest jedną z najstarszych imprez amatorskiego ruchu artystycznego w Polsce. Konkurs odbywa się w formie czterech turniejów: recytacja, „wywiedzione” ze słowa, teatr jednego aktora oraz poezja śpiewana. Dla wielu udział w imprezie może być pierwszym krokiem w karierze aktorskiej, spotkaniem z pięknem języka polskiego oraz możliwością poznania wielu ciekawych i utalentowanych osób z całej Polski. W ciągu sześćdziesięciu pięciu lat w imprezie organizowanej przez Towarzystwo Kultury Teatralnej liczba uczestników przekroczyła 3 miliony. Wielu wykonawców konkursu to dziś znani aktorzy – Artur Barciś, Janusz Gajos, Krzysztof Materna, Marian Opania, Joanna Trzepiecińska czy Artur Żmijewski.

Dowiedz się więcej »

28. Krajowa Wystawa Psów Rasowych ZKwP Racibórz w Zakrzowie 26 kwietnia

26 kwietnia 10:00
Gminny Ośrodek Sportu i Rekracji w Zakrzowie, ul. Parkowa 20
Zakrzów, śląskie 47-260 Polska
+ Google Map

26 kwietnia o godz. 10:00 na terenie GOSiR-u w Zakrzowie (ul.Parkowa 20) rozpocznie się 28. Krajowa Wystawa Psów Rasowych organizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce – oddział Racibórz. Termin przyjmowania zgłoszeń i opłat: 30 marca. Szczegóły na stronie zkwp-raciborz.pl/wystawy/Wystawa_26.04.2020.html. Oddział w Raciborzu organizuje dwie wystawy w roku, wiosną i jesienią. Sędziowie na podstawie wzorca rasy oceniają psa pod kątem budowy, psychiki, wygrywa pies najbardziej zbliżony do wzorca. Wybrany zostanie najpiękniejszy pies wystawy – Best in Show, najlepsza para hodowlana, najpiękniejszy pies ras nieuznanych, najpiękniejsze młodsze szczenię, najpiękniejsze szczenię, najpiękniejszy junior, najpiękniejszy weteran, najpiękniejszy pies ras polskich i najpiękniejszy pies oddziału. Najmłodsi będą mogli się sprawdzić w konkursie Młodego Prezentera.

Dowiedz się więcej »

Maj 2020

Wakacje 2020 z Aktywnym Seniorem

1 maja - 1 września
Aktywny Senior

Aktywny Senior - Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów Ziemi Raciborskiej w Raciborzu prezentuje ofertę wczasów na 2020 rok.

Dowiedz się więcej »

Regaty Odra SUP Cup w Raciborzu 9-10 maja

9 maja - 10 maja
deska sup

9 i 10 maja w Raciborzu odbędą się regaty Odra SUP Cup. Wydarzenie objęli patronatem: prezydent miasta Racibórz, Polski Związek Kajakowy oraz Prezes Polskiego Związku Kajakowego. Organizatorzy - Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie - zaprasza do udziału osoby, które nigdy nie miały styczności z deską SUP, jak również osoby już doświadczone oraz osoby niepełnosprawne. Organizator zapewnia również sprzęt (ilość ograniczona). Odbywać się będą też bezpłatne warsztaty pod okiem kadrowiczów Polski oraz instruktorów.

Dowiedz się więcej »

Sierpień 2020

28. Memoriał im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego w Raciborzu 22-23 sierpnia

22 sierpnia - 23 sierpnia
Darmowy
Grubson

22 i 23 sierpnia odbędzie się 28. edycja Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego, wydarzenia dedykowanego pamięci dwóch strażaków, którzy zginęli podczas gaszenia pożaru lasów w Kuźni Raciborskiej w 1992 roku. W tym roku główny organizator imprezy, Stanisław Borowik, do udziału zaprosił m.in. zespół Papa D i GrubSona. Zaplanowano również spektakularne zawody Firefighter Combat Challenge.

Dowiedz się więcej »

Wrzesień 2020

Spektakl „Nerwica natręctw” w Raciborskim Centrum Kultury 19 września

19 września 16:00
Raciborskie Centrum Kultury, Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
60zł- 95zł
nerwica natrectw raciborz 1

19 września o godz. 16:00 i 18:30 w sali widowiskowej RCK RDK przy ul. Chopina 21 będzie można obejrzeć spektakl "Nerwica Natręctw" w reżyserii Artura Barcisia. Wystąpią: Karolina Sawka, Jowita Budnik, Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz, Rafał Królikowski, Artur Barciś/Andrzej Zieliński i Zdzisław Wardejn.

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia

– reklama –