Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Czerwiec 2021

Akcja „Lato w Powiecie” w Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu do 31 sierpnia

25 czerwca - 31 sierpnia
Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu, Klasztorna 9
Racibórz, śląskie 47-400 Poland
+ Google Map
Darmowy
wakacje dzieci zabawa

Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu zaprasza do udziału w zajęciach w ramach akcji "Lato w Powiecie". W programie pierwsza pomoc dla najmłodszych, gimnastyka poranna, ji-jitsu, wakacyjna liga darta, spotkanie z Żabką, wakacyjny kurs Shogi i kurs tańca latino, streetworkout, wycieczki, zajęcia łucznicze, zajęcia na ściance wspinaczkowej, aikido i wieczornajoga, a także stoły ping-pongowe, badminton, piłkarzyki dart, szachy, planszówki, x-box, siłownia i biblioteczka.

Dowiedz się więcej »

Lipiec 2021

Warsztaty letnie z Raciborskim Centrum Kultury 1 lipca – 28 sierpnia

1 lipca - 28 sierpnia
Warsztaty taneczne z RCK

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w warsztatach wakacyjnych dla dzieci i młodzieży. - Rozpoczynamy zajęciami "Indiańska wioska", które odbędą się 1 i 2 lipca w Ogrodzie Strzechy. Poprowadzą je Anna Pawlik oraz Joanna Turkiewicz. W ramach warsztatów dzieci będą wykonywać indiańskie rękodzieło, a także przeistoczą się w małych Indian podczas wspólnych zabaw. Całość umilą im pokazy tańców z bębnami - zapowiada RCK.

Dowiedz się więcej »

Lato w Powiecie z Młodzieżowym Domem Kultury w Raciborzu od 1 lipca do 18 sierpnia

1 lipca - 18 sierpnia

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu zaprasza na wydarzenia w ramach akcji Lato w Powiecie 2021. Zaplanowano koncerty na dziedzińcu Zamku Piastowskiego. Wystąpią: soliści kół prowadzonych przez Daniela Rożka oraz Elżbietę Biskup, a także wokaliści Grupy Teatralnej Czwarta Ściana prowadzonej przez Agnieszkę Busuleanu-Jaksik. W programie także plener malarski i warsztaty szczudlarsko-teatralne.

Dowiedz się więcej »

Wakacje w Powiecie na Zamku Piastowskim od 3 lipca do 28 sierpnia

3 lipca - 28 sierpnia
Zamek Piastowski w Raciborzu, ul. Zamkowa 2
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Darmowy

Ruszają długo wyczekiwane przez wszystkich wakacje. - Nie macie pomysłu jak je najlepiej spędzić, to nic straconego! Powiat Raciborski i Zamek Piastowski w Raciborzu przygotowali dla mieszkańców powiatu szereg atrakcji, zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Z nami nie będziecie się nudzić. Tutaj każdy znajdzie coś interesującego dla siebie! Akcja rusza w sobotę 3 lipca - zachęcają organizatorzy. - Na Zamku Piastowskim zaplanowaliśmy kilkanaście spotkań. Będzie można nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, wziąć udział warsztatach, posłuchać dobrej muzyki, ale także sprawdzić, jak działają specjalistyczne urządzenia. Ponadto będzie okazja, by dobrze się zabawić oraz jednocześnie pożytecznie spędzić czas. Taka jest idea naszego pomysłu - przekonuje Grażyna Wójcik, dyrektor Zamku Piastowskiego w Raciborzu.

Dowiedz się więcej »

Lato w mieście dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami w raciborskiej bibliotece

19 lipca - 9 sierpnia
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu, Kasprowicza 12
Racibórz, Polska
+ Google Map
Darmowy

Raciborska biblioteka, która realizuje projekt „Biblioteka bez barier” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami do udziału w wakacyjnych zajęciach. W programie: dogoterapia, hipoterapia, zajęcia na basenie, wycieczki, warsztaty teatralne i inne atrakcje.

Dowiedz się więcej »

„Wakacje w powiecie” w raciborskiej bibliotece

19 lipca - 26 sierpnia
Darmowy
lego raciborz warsztaty

Raciborska biblioteka wraz ze Starostwem Powiatowym w Raciborzu zapraszają dzieci i młodzież na „Wakacje w powiecie”. Już wkrótce zakończą się piłkarskie emocje EURO 2020 na wielkich stadionach. Tymczasem na orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Raciborzu odbędzie się turniej Powiatowego EURO w piłce nożnej. Zapowiadają się nie mniejsze emocje! O mistrzostwo zagrają drużyny reprezentujące wszystkie gminy powiatu raciborskiego. W składach młodzi piłkarze w wieku od 8 do 10 lat. Pierwszy gwizdek wybrzmi 19 lipca o godzinie 10:00, kolejne mecze odbędą się 21 i 23 lipca. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca.

Dowiedz się więcej »

Sierpień 2021

Koncert letni na Zamku Piastowskim 6 sierpnia

6 sierpnia 18:00
Zamek Piastowski w Raciborzu, ul. Zamkowa 2
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Darmowy

6 sierpnia o godz. 18:00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się drugi letni koncert w ramach akcji "Wakacje w Powiecie". Wystąpią: Justyna Bulenda, Zofia Wysoczańska, Kamila Til, Wiktoria Wydmuch, Michał Stuchły, Błażej Klimaszka i Piotr Thamm. W programie piosenki aktorskie, musicalowe, w stylice pop i inne - zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Dowiedz się więcej »

Koncert jazzowy na rynku w Raciborzu 7 sierpnia

7 sierpnia 18:00
Rynek w Raciborzu, Rynek
Racibórz, śląskie Polska
+ Google Map
Darmowy

7 sierpnia o godz. 18:00 na rynku w Raciborzu odbędzie się koncert jazzowy. - Czym jest jazz? Niektórzy mówią, że jest to muzyka wolności, prawdy, muzyka pulsująca rytmem i najgłębszych emocji. W podróż po tych cudownych, nieoczywistych i nieprzewidywalnych dźwiękach zapraszamy państwa raciborski rynek - zachęca Raciborskie Centrum Kultury. Wystąpią wokalistki i muzycy jazzowi.

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia

– reklama –