Dzienne Archiwum: 11 grudnia 2016
Koncert zespołu Łężczok z okazji 20-lecia istnienia [ZDJĘCIA]
Jubileuszowy koncert w RCK miał charakter charytatywny - na rzecz Marty i Filipa z przeznaczeniem na rehabilitację.
W sobotę, 10 grudnia, w Raciborskim Centrum Kultury...
Maluchy w świątecznej krainie dźwięku [ZDJĘCIA]
Grudniowy koncert „Świątecznie i zimowo” wypełniły motywy jazzowe, przebojowe i bożonarodzeniowe.
10 grudnia w RCK przy ul. Chopina 21 odbyło się kolejne spotkanie – „Maluchy...
„Mikołaj ze strażakami” 2016. Goście Mikołaja [ZDJĘCIA]
Spotkanie z Mikołajem było główną atrakcją dla dzieci podczas imprezy "Mikołaj ze strażakami" 2016 na raciborskim rynku. Pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem.
Organizatorem imprezy była Komenda...
„Mikołaj ze strażakami” 2016. Moc atrakcji strażaków [ZDJĘCIA] [WIDEO]
Na raciborskim rynku odbyła się doroczna impreza pt. "Mikołaj ze strażakami". Były słodkie prezenty, pokazy sprzętu, gry i zabawy.
Organizatorem imprezy była Komenda Powiatowa Państwowej...
BioBazar i Jarmark Świąteczny na Końcu Świata [ZDJĘCIA]
Chleb bezglutenowy, zdrowe eko słodycze, oleje Sosta... Te i wiele innych produktów można było kupić na BioBazarze na Końcu Świata.
Przystanek Kulturalny Koniec Świata 10...




![Widowisko „nie z tej Ziemi”. Gwiazdka Serc rozbłysnęła po raz 22. [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/gwiazdka-serc.jpg)


![Przedświąteczne rękodzieło w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedświąteczne rękodzieło w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/warsztaty-swiateczne-boze-narodzenie.jpg)
![Zawodnicy KSW Łamator z medalami na Copa Silesia 11 [ZDJĘCIA] Zawodnicy KSW Łamator z medalami na Copa Silesia 11](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/lamator-raciborz.jpg)



![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)


![Koncert zespołu Łężczok z okazji 20-lecia istnienia [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2016/12/55-IMG_4560-324x235.jpg)
![Maluchy w świątecznej krainie dźwięku [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2016/12/01-IMG_3601-324x235.jpg)
![„Mikołaj ze strażakami” 2016. Goście Mikołaja [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2016/12/43-IMG_4003-324x235.jpg)
![„Mikołaj ze strażakami” 2016. Moc atrakcji strażaków [ZDJĘCIA] [WIDEO]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2016/12/21-IMG_3897-324x235.jpg)
![BioBazar i Jarmark Świąteczny na Końcu Świata [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2016/12/48-IMG_2873-324x235.jpg)
