Chcesz sprawić swoim bliskim niecodzienny prezent? Zapraszamy do H2Ostróg! [ZDJĘCIA]

0
Chcesz sprawić swoim bliskim niecodzienny prezent? Zapraszamy do H2Ostróg!
Chcesz sprawić swoim bliskim niecodzienny prezent? Zapraszamy do H2Ostróg!

Prawie milion osób skorzystało z usług krytej pływalni H2Ostróg w Raciborzu od początku funkcjonowania obiektu.

- reklama -

 

Artykuł sponsorowany

Raciborski Aquapark H2Ostróg to wyjątkowy obiekt w regionie, a zainteresowanie nim nie maleje, pomimo czwartego roku funkcjonowania. Zapotrzebowanie klientów na ten rodzaj rozrywki jest wciąż aktualne. Aquapark odwiedzają nie tylko mieszkańcy Raciborza, ale także klienci z okolicznych powiatów czy ościennych województw. Częstymi gośćmi są turyści zagraniczni, w szczególności z Republiki Czeskiej.

Raciborski OSiR, do którego należy obiekt, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i uaktualnia ofertę zarówno w zakresie infrastruktury jak i organizowanych zajęć. Przebudowana została strefa SPA, gdzie klienci mogą skorzystać z groty solnej, aktualne są również plany rozbudowy obiektu o basen zewnętrzny. Poprzez liczne szkółki, z którymi współpracuje Ośrodek można skorzystać z nauk pływania. Wraz z Urzędem Miasta Racibórz prowadzony jest ministerialny program pod nazwą: „Umiem pływać”, gdzie dzieci uczęszczające do raciborskich szkół w klasach 1-3 mają zagwarantowane bezpłatne nauki pływania wraz z transportem.

Na krytej pływalni H2Ostróg honorowane są karty Rodzina + i Senior +, także ogólnopolskie karty Multisport, Fit Profit oraz OK System. Cennik zawiera szeroką gamę biletów zróżnicowaną ze względu na dzień i godzinę wizyty, wiek i stan zdrowia, rodzaj klienta (indywidualnego lub grupowego). W sprzedaży są również w atrakcyjnych cenach dla stałych bywalców karnety.

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia w kasie biletowej H2Ostróg w Raciborzu w terminie od 1 do 23 grudnia dostępne będą bony podarunkowe o wartości 50 zł, 100 zł, 200 zł. Więcej informacji na www.aquapark.raciborz.pl.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu
ul. Zamkowa 4
47-400 Racibórz
tel. 32 415 37 17
www.osir-raciborz.pl
e-mail: [email protected]

- reklama -