Dzienne Archiwum: 7 lutego 2023
Poszukiwani artyści, którzy będą reprezentować powiat raciborski w Niemczech
Artysta na koszt powiatu raciborskiego i organizatora zaprezentuje swoją twórczość niemieckiej publiczności oraz spędzi miły i inspirujący czas w gronie artystów z Polski i...
Większość firm nie inwestuje w rozwój kwalifikacji pracowników
Duże problemy z pozyskaniem odpowiednich pracowników zgłaszają przede wszystkim firmy zajmujące się transportem i magazynowaniem, a także działalnością związaną z kulturą, rozrywką i rekreacją.
Transport,...




![Finał „Szansy na Sukces” z udziałem Błażeja Klimaszki już w niedzielę [WIDEO] blazej klimaszka](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/blazej-klimaszka.jpg)

![Sukces tancerek Skazy na ogólnopolskim turnieju w Łańcucie [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/zespol-taneczny-skaza-raciborz.jpg)





![Młodzi miłośnicy czytania rywalizowali w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/swiatowy-dzien-ksiazki.jpg)
![Uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych zaprezentowali swoje prace [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/liceum-sztuk-plastycznych-dyplomy.jpg)
![Biblioteka w Rudach zaprosiła dzieci na warsztaty z okazji Dnia Ziemi [ZDJĘCIA] Biblioteka w Rudach zaprosiła dzieci na warsztaty z okazji Dnia Ziemi](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka-rudy-dzien-ziemi.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)






![Raciborski spichlerz doceniony w ogólnopolskim konkursie [ZDJĘCIA] Raciborski spichlerz doceniony w ogólnopolskim konkursie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/spichlerz-chlopski-raciborz-sudol-2-1.jpg)