Dzienne Archiwum: 16 marca 2026
Fagot w roli głównej podczas koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA]
Młodzi melomani poznali budowę i brzmienie fagotu oraz wysłuchali utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej.
W sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury odbyła się kolejna odsłona koncertów...
Mikrofirmy wciąż ostrożne wobec nowych technologii
22% firm nadal czeka na efekty wdrożonych rozwiązań, a w przypadku 17% przedsiębiorstw nowe technologie nie przełożyły się na pozyskanie nowych klientów.
Jedynie 31% polskich...
Więcej bezrobotnych w urzędach pracy. Powodem nowe przepisy?
W czerwcu 2025 r. weszła w życie ustawa o rynku pracy i publicznych służbach zatrudnienia, która zmieniła zasady rejestrowania i wyrejestrowywania się z urzędów...




![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)







![Fagot w roli głównej podczas koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] Fagot w roli głównej podczas koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/koncert-umuzykalniajacy-fagot.jpg)
![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)









![XIII Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych rozstrzygnięty [ZDJĘCIA] XIII Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych rozstrzygnięty](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Turniej-Siatkarski-Zakladow-Pracy-i-Sluzb-Mundurowych-o-Puchar-Prezydenta-Miasta-Raciborz-100x70.jpg)