
Każdy uczeń przyniósł swojego ulubionego pluszaka, który towarzyszył mu przez cały dzień. Nie zabrakło zabaw i piosenek.
28 listopada w Zespole Szkół Specjalnych w Raciborzu świętowano Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każdy uczeń przyniósł swojego ulubionego pluszaka, który towarzyszył mu przez cały dzień. – Poznaliśmy historię powstania pluszowego misia oraz przypomnieliśmy sobie wszystkie sławne niedźwiadki znane z literatury i filmów dla dzieci. Gdy przyszedł czas na zabawy cały korytarz szkoły podstawowej zamienił się w Misio-Gród – relacjonuje szkoła. Były misiowe puzzle, pochłanianie miodku na czas, podróż misiowym pociągiem, skoki gumisiów oraz piosenki o pluszowych niedźwiadkach.
Imprezę zorganizowały: Anna Kostuś, Anna Remiorz i Daria Otulak, a o oprawę muzyczną zadbała Anna Pisarczyk.
fot. ZSS w Raciborzu
oprac. /kp/
Rynek pracy, edukacja, depopulacja






![Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć [ZDJĘCIA] Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblioteka-kluby.jpg)
![XXVII Pływadła w Raciborzu w ramach Festiwalu Górnej Odry [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/plywadla-2026-60.jpg)




![Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek [ZDJĘCIA] Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lato-z-biblioteka-14.jpg)






![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)




