
Oprócz stoisk i strefy gastronomicznej zaplanowano również takie atrakcje jak karuzela dla dzieci, wielkie gotowanie, kolędobusik, pokazy cyrkowe i koncerty.
6 grudnia rozpoczął się Raciborski Jarmark Bożonarodzeniowy, który potrwa do 15 grudnia. Na rynku pojawiły się stoiska pełne ręcznie wykonanych ozdób, biżuterii, ceramiki, zabawek, stroików świątecznych, rzeźbionych aniołków, skrzatów i wianków. Dla smakoszy wystawcy przygotowali gorące pączki, langosze, czekolady, wino grzane, pierogi, kozie sery, wędliny i kiełbasy regionalne, ciasteczka, trdelniki, pierniki i miody. Nie zabrakło też lokalnych produktów cukierniczych i napojów, a także karuzeli i muzyki na żywo. W sobotę miało miejsce również rozświetlenie choinki.
Zobacz program jarmarku: Raciborski Jarmark Bożonarodzeniowy na rynku 6–15 grudnia
fot. UM Racibórz, KP
oprac. /kp/
Środowisko, jakość życia, ekologia





![Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć [ZDJĘCIA] Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblioteka-kluby.jpg)
![XXVII Pływadła w Raciborzu w ramach Festiwalu Górnej Odry [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/plywadla-2026-60.jpg)
![Biblioteka bez granic. Raciborzanie odwiedzili Karwinę [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/karwina-wycieczka.jpg)




![Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek [ZDJĘCIA] Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lato-z-biblioteka-14.jpg)






![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



