
Trwa seria meczów Unii bez porażki. Już w czwartym kolejnym meczu IV ligi raciborzanie nie znaleźli pogromcy, choć w odróżnieniu do poprzednich spotkań, w potyczce z rezerwami katowickiej Gieksy musieli zadowolić się remisem.
Unia wystąpiła w składzie: Kubów – Słysz, Ploch, Pytlik, Kurasz – Pniewski, Zychma (Adamczyk 72'), Podstawka, Grzesik, Pawlisz (Prusicki 62'), Kowalczyk
Wyniki pozostałych meczów:
Polonia Marklowice 2-2 Gwarek Ornontowice
Nadwiślan Góra 2-2 AKS Mikołów
Jedność 32 Przyszowice 3-3 Drzewiarz Jasienica
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Iskra Pszczyna
KS Wisła 2-1 Rekord Bielsko-Biała
Forteca Świerklany 0-1 Czarni-Góral Żywiec
Unia Racibórz 0-0 GKS II Katowice
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-2 GTS Bojszowy





![Świąteczny kiermasz w ruinach zamku w Tworkowie [ZDJĘCIA] Świąteczny kiermasz w ruinach zamku w Tworkowie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/kiermasz-wielkanocny-tworkow-krzyzanowice.jpg)
![Klocki Lego połączyły pokolenia w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Klocki Lego połączyły pokolenia w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/klub-ojca.jpg)
![Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece [ZDJĘCIA] Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/konkurs-plastyczny-opowiesci-z-narnii-biblioteka.jpg)




![Polsko-czeskie spotkanie bibliotekarzy w Raciborzu [ZDJĘCIA] Polsko-czeskie spotkanie bibliotekarzy w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/biblioteka-nie-ogranicza.jpg)
![Uczniowie z Roth poznają Racibórz i polskie tradycje wielkanocne [ZDJĘCIA] Uczniowie z Roth poznają Racibórz i polskie tradycje wielkanocne](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Gymnasium-Roth.jpg)
![Światowy Dzień Wody w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Światowy Dzień Wody w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/dzien-wody-biblioteka.jpg)
![Raciborska bohemistyka świętuje 20-lecie działalności [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/bohemistyka-filologia-czeska-ans-raciborz.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)




![XIII Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych rozstrzygnięty [ZDJĘCIA] XIII Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych rozstrzygnięty](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Turniej-Siatkarski-Zakladow-Pracy-i-Sluzb-Mundurowych-o-Puchar-Prezydenta-Miasta-Raciborz-218x150.jpg)




![Turyści z Raciborza zdobyli kolejne szczyty Korony Gór Polski [ZDJĘCIA] Turyści z Raciborza zdobyli kolejne szczyty Korony Gór Polski](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/pttk-raciborz-chelmiec-waligora-1.jpg)
