
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątkowe popołudnie na ul. Ogrodowej. 68-letnia kobieta trafiła do szpitala ze złamaną nogą po potrąceniu przez nastolatkę jadącą fiatem punto. Wypadek na Ogrodowej >>> zdjęcia.

Zdarzenie miało miejsce w piątek na kwadrans przed 16.00 przed wyjazdem z Biedronki na Ogrodowej. Kierująca fiatem punto młoda mieszkanka Raciborza uderzyła samochodem 68-latkę, również mieszkankę naszego miasta. Zgodnie z relacją rzecznika prasowego policji, wypadek wydarzył się na przejściu dla pieszych, a potrącona kobieta doznała złamania kości podudzia prawej nogi. 18-latka długo po zdarzeniu nie mogła dojść do siebie. Obydwie kobiety biorące udział w wypadku były trzeźwe, ale policja nie ustaliła jeszcze która zawiniła, gdyż przedstawiane wersje wydarzeń są od siebie mocno odmienne.
/ps/




![Opowieść o Camino de Santiago w bibliotece na Ostrogu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/santiago-klub-przyjaciol-biblioteki.jpg)
![Kawiarenka Seniora: rozmowy o świętach, zdrowiu i codziennych wyzwaniach [ZDJĘCIA] Kawiarenka Seniora: rozmowy o świętach, zdrowiu i codziennych wyzwaniach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/kawiarenka-seniora.jpg)

![Widowisko „nie z tej Ziemi”. Gwiazdka Serc rozbłysnęła po raz 22. [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/gwiazdka-serc.jpg)





![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)







Wyjazd z Biedronki na ul.Ogrodowej to istna pułapka .Zero widoczności ,wąska brama ( wymijanie w tym miejscu to cyrk),na chodniku parkujące samochody,i przejscie dla pieszych .Czy ktoś myślał jakie mogą być następstwa takiej organizacji ruchu,to i tak cud że tam jeszcze nikt nie zginął
Wyjazd nie jest bezpieczny, ale z artykułu nie wynika że wypadek miał o związek z organizacją tego wyjazdu.
Zapomniałeś jeszcze o pieszych, którzy tam chodzą w taki sposób, że moznaby pomyśleć, że to park, a nie wjazd na parking.