
Finały Powiatowe Rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego – Koszykówka Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w Arenie Rafako.
W czwartek na parkiecie spotkały się drużyny z I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Mechanicznych i Szkoły Mistrzostwa Sportowego.
- reklama -
Rozgrywki odbywają się pod patronatem starosty raciborskiego.
/p/
- reklama -




![Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/krzysztof-piersa.jpg)







![Spotkanie z podróżnikiem w Rudach. Mariusz Kurek o odwadze i determinacji [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/mongolia-biblioteka-rudy.jpg)




![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)










brawo kruszynka:))) aż serce rośnie jak patrzy się na absolwentów z G5