
W najbliższą sobotę, 18 lipca w Kuźni Raciborskiej odbędzie się odpust parafialny. Rozegrana zostanie także I Gra Miejska.
W sobotę, 18 lipca w ramach odpustu parafialnego w Kuźni Raciborskiej odbędzie się festyn w Dębinie oraz I Gra Terenowa, której celem będzie przejście 7-kilometrowego odcinka i wykonanie przygotowanych zadań.
Organizatorami imprezy są miejskie rady osiedlowe, rada parafialna, MOKSiR i OSP. Gra rozpocznie się o godz. 15:30 na osiedlu w pobliżu zewnętrznej siłowni, a zakończy około godz. 19:15 w Parku "Dębina".
– Udział w zabawie będą mogły brać drużyny składające się przynajmniej z trzech (a maksymalnie z sześciu) zawodników.
– Karty uczestnictwa oraz regulamin dostępny będzie 18 lipca od godz. 15:30 w biurze zawodów (teren siłowni zewnętrznej).
– Zadaniem drużyny będzie przejście odcinka o długości ok. 7 km.
– Na zawodników czekać będzie 6 zadań-zagadek (za każdą poprawną odpowiedź uczestnicy będą otrzymywać 1 punkt).
– Start o godz. 16:00 z osiedla.
– Meta – Park "Dębina".
– Czas na zaliczenie wszystkich zadań i dotarcie do celu – max. 120 minut.
– Drużyny startować będą co 5-10 minut.
– Pula nagród wynosi 600 złotych (sprzęt elektroniczny).
– Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród – Park "Dębina", godz. 19:15.
/p/






![Kreatywność tematem grudniowego spotkania „Biblioteki kobiet” w Raciborzu [ZDJĘCIA] Kreatywność tematem grudniowego spotkania „Biblioteki kobiet” w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/kreatywna-biblioteka-kobiet.jpg)




![Nowe mieszkania przy ul. Łąkowej. Pierwsze klucze trafiły do mieszkańców [ZDJĘCIA] mieszkania raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/tbs-raciborz-lakowa.jpg)

![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)


![Psy Wojsk Obrony Terytorialnej zdawały egzaminy w Kuźni Raciborskiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/13-sbot-kuznia-raciborska-psy.jpg)

![Urzędnicy na szkoleniu obronnym w Kuźni Raciborskiej [ZDJĘCIA] Urzędnicy na szkoleniu obronnym w Kuźni Raciborskiej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/13-sbot-kuznia-raciborska.jpg)


