niedziela, 16 czerwca, 2024

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piknik ekologiczny „Błękitny ekoFest” w Parku Śląskim 8 czerwca

8 czerwca

Free

„Błękitny ekoFest” to piknik rodzinny, podczas którego będzie można odkrywać nowe sposoby dbania o planetę.

Województwo Śląskie zaprasza 8 czerwca do Parku Śląskim w Chorzowie na piknik rodzinny pod nazwą „Błękitny ekoFest” będący Oficjalnym Wydarzeniem Partnerskim Zielonego Tygodnia Unii Europejskiej. Za każdą osobę, która weźmie udział w wydarzeniu, posadzone zostanie drzewo w województwie śląskim, w sumie maksymalnie do 1000 drzew. – To oznacza, że każda osoba, która uczestniczy w naszym spotkaniu, będzie miała swoje drzewo w województwie śląskim. Dołącz do nas i bądź częścią tej wyjątkowej akcji, która wpisuje się w ramy unijnej Strategii Bioróżnorodności 2030 – zachęcają organizatorzy.

Na odwiedzających będą czekały sektory: sportowy, kulturalny, wystawienniczy i edukacyjny, a także 37 stoisk, 22 wykłady, pokazy i treningi sportowe, występy zespołów tanecznych i wokalnych, warsztaty, doświadczenia naukowe, gry i zabawy z konkursami. Dla chętnych przygotowano ćwiczenia: indor cyclingu, silent fitness, jogi, bieg z maratończykami, ćwiczenia karate. Do wyboru będzie także plener malarski, obserwacja Słońca, pokazy sprzętu strażackiego i ratownictwa medycznego oraz wiele innych atrakcji.

Część edukacyjna „Błękitnego ekoFestu” to okazja do interaktywnego poznawania ekologii. W programie znajdą się wykłady, prezentacje i warsztaty prowadzone przez doświadczonych ekspertów. Będzie można nauczyć się o ochronie wody i powietrza, o zrównoważonym rozwoju, zdrowiu i rozrywce. Szczegóły na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/293358197171266.

fot. Park Śląski/Facebook
oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
8 czerwca
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Park Śląski
Różana 2
Chorzów, Poland
+ Google Map

– reklama –

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Polecane

- Reklama -

Najnowsze