- wydarzenie już minęło.
Spektakle „Cioteczka” i „Landru, morderca kobiet” w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu 27 października i 3 listopada

Grupa Teatralna Czwarta Ściana działająca w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu zaprasza na spektakle teatralne.
27 października o godz. 18:00 w sali widowiskowej MDK w Raciborzu będzie można zobaczyć spektakl „Cioteczka”. To zabawna historia pewnej nietypowej rodzinki, której świat staje do góry nogami, gdy wprowadza się do nich zwariowana cioteczka. Z kolei 3 listopada o godz. 18:00 w sali widowiskowej MDK odbędzie się spektakl pt. „Landru, morderca kobiet”. Landru alias Renoir alias Argan… Czarujący mężczyzna, gentelman w każdym calu – któraż kobieta byłaby w stanie się mu oprzeć? Czarna komedia pełna intryg i przewrotnych tekstów.
oprac. /kp/
– reklama –






![Raciborska biblioteka uhonorowała najbardziej aktywnych czytelników i rodziców [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/czytelnik-roku.jpg)





![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)



