Awans zawodowy nauczycieli

30 września w raciborskim MDK przy ul. Stalmacha miała miejsce uroczystość wręczenia awansów zawodowych dla nauczycieli na stopień nauczyciela dyplomowanego. W uroczystości udział wzięli nauczyciele i zaproszeni goście,
a wśród nich: starosta powiatu H. Siedlaczek, wiceprezydent Raciborza M. Szypowski, naczelnik wydziału edukacji i sportu M. Kurpis, przedstawiciele związków zawodowych i wizytatorzy KO w Katowicach. Akty mianowania wręczała Barbara Dzierżawa dyrektor Kuratorium Oświaty w Katowicach, która w swoim wystąpieniu gratulowała nauczycielom osiągniętych sukcesów i życzyła kolejnych.

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. Jeżeli ktoś nie che być osobą publiczną a wiąże sie z tym między innymi jawność życia prywatnego ponwinien zrezygnować z funkcji bycia radnym – panie Ziajka i przewodniczącym Rady Miasta – panie Wojnar. Zajmijcie się panowie tylko swoimi interesami.
    ka

  2. Wojnar faktyczne dużo może, naprzyklad wychować morderce,olewać wyborców, olewać zasady kultury politycznej,olewać żone,faktycznie duuuuużżżżo może. Czy w następnych po wyborach też będzie dużo mógł?

  3. Do raciborzanina – to nie w tym kierunku chyba T. Wojnar dużo może.Może idzie o coś innego, żeby udupić kogoś.a tak po prawdzie, czemu nie sklada deklaracji, przecież pozbawia się diety, która wynosi co prawda grosze, w jego przekonaniu, bo tylko 2 tyś.al

  4. Akurat jestem na tej stronie i widze i czytam o nikczemności jednej ze stron,myślę,że wyborcy dadzą temu swiadestwu w nasępnych wyborach.I o co próć nici, o te marne grosze, 2 tyś zł. miesięcznie, wojnar ma ich może więcej z odsetek bankowych.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here