Wycieczka dla aktorów teatru profilaktycznego

Sportowa Szkoła Podstawowa nr15 kontynuuje realizację programu profilaktycznego.
25 października 2004r. uczniowie aktywnie uczestniczący w pracach teatru profilaktycznego wyjechali na jednodniową wycieczkę do Bielska-Białej.

Jednym z celów programu profilaktycznego było stworzenie teatru, w ramach którego uczniowie rozwijają własną kreatywność oraz wrażliwość, a podczas spektakli przekazują kolegom ważne treści promujące zdrowy styl życia.
Teatr profilaktyczny, którym opiekują się Katarzyna Halfar i Joanna Chrzanowska-Rybeczka, przygotował spektakl pt. „Stop przemocy”. Przedstawienie to zostało wyróżnione na V Powiatowym Festiwalu Szkolnych Zespołów Artystycznych.
25 października 2004r. uczniowie aktywnie uczestniczący w pracach teatru profilaktycznego wyjechali na jednodniową wycieczkę do Bielska-Białej, zorganizowaną przez Małgorzatę Kozioł-pedagoga szkolnego, Joannę Chrzanowską- Rybeczkę -opiekuna teatru i Dominikę Rydzek.
Program wycieczki obejmował: zwiedzanie Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, seans filmowy w kinie studyjnym, obiad w kompleksie gastronomicznym ” Wielkie żarcie”, wjazd kolejką gondolową na Szyndzielnię i zejście z góry, zabawy i konkursy na świeżym powietrzu propagujące zdrowy styl życia.
Wyjazd sfinansowało Biuro Pełnomocnika Prezydenta d.s. Społecznych UM w ramach profilaktyki uzależnień.
/oprac. Joanna Chrzanowska -Rybeczka/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here