
Dzisiaj w Montrealu raciborzanka Katarzyna Dulian wystartuje w finale Mistrzostw Świata. Katarzyna zmierzy się na dystansie 200 m stylem klasycznym. Relacja w programie pierwszym TV o godzinie 23.50.
Zawodniczka awansowała do półfinału 200m stylem klasycznym z 4 czasem eliminacji, bijąc jednocześnie swój rekord życiowy, a do finału Mistrzostw Świata zakwalifikowała się 6 wynikiem i przy okazji pobiła rekord Polski, należący od 97r. do Alicji Pęczak. Nowy wynik 2.27.96.
/BSp/
- reklama -
- reklama -






![Drugie życie bombek. Warsztaty makramy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Drugie życie bombek. Warsztaty makramy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/warsztaty-makramy.jpg)
![Raciborska biblioteka zaprosiła na wykład o działalności ks. Franciszka Blachnickiego w Rydułtowach [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka zaprosiła na wykład o działalności ks. Franciszka Blachnickiego w Rydułtowach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/dr-Mateusz-Sobeczko-mgr-Patrycja-Tomiczek-ks-Franciszek-Blachnicki.jpg)





![Głos ucznia w szkole. Debata oksfordzka na Stacji Młodych [ZDJĘCIA] Głos ucznia w szkole. Debata oksfordzka na Stacji Młodych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/glos-ucznia-w-szkole-stacja-mlodych.jpg)
![Uczniowie klas o profilu mundurowym w ZSOMS w Raciborzu złożyli ślubowanie [ZDJĘCIA] klasy mundurowe zsoms raciborz slubowanie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/klasy-mundurowe-zsoms-raciborz-slubowanie.jpg)



![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)

![Lodowisko Piastor w Raciborzu otwarte [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/lodowisko-piastor-raciborz.jpg)




