Sezon na szkołę

0

Do rozpoczęcia roku szkolnego zostało kilka dni, więc w sklepach rozpoczął się ruch. Rodzice i ich pociechy zaczynają kompletować wyprawki. Zeszyty, ołówki, długopisy i piórniki – wszystko najlepiej w odpowiednim kolorze i z odpowiedniej serii.
Królują postacie z popularnych bajek. Marzeniem niejednego sztubaka jest mieć wszystko z tym samym obrazkiem. Od lat popularne są: Kubuś Puchatek i lalka Barbie. Na topie są zwierzaki z Madagaskaru.

-Rodzice zwracają uwagę na cenę, a dzieci na obrazki i kolory – mówi właścicielka straganu z akcesoriami szkolnymi.

Najnowsza moda to gadżety z animowanego filmu „Witch”. Małe czarownice na teczce i okładkach to podstawa wyprawki szkolnej dla dziewczynek. Niestety taka teczka, to wydatek około 70 zł w zależności od wielkości tornistra i rodzaju materiału.Sklep przy ul. Ocickiej w Raciborzu na kiermaszu szkolnym oferuje 300 wzorów plecaków różnych firm.
-Do każdego zakupionego plecaka dołączamy prezent gratis – oferuje szefowa sklepu.Asortyment jest przebogaty. Zeszyty droższe – ze znaczkiem firmowym i zwykłe też z barwną okładką, ale tańsze. Poza tym pióra w tęczowych kolorach od najpopularniejszych po dostosowane dla piszących lewą ręką. Chociaż handlowcy zauważają już ruch na stoiskach z przyborami szkolnymi, to jednak największe kolejki spodziewane są w pierwszych dniach szkoły.
/BSp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here