Akcja sprzatania Świata przeprowadzona

0

Uczniowie naszej szkoły 17 września 2005 roku wzięli aktywny udział w akcji Sprzątania Świata. Dzieci sprzątały tereny wskazane przez Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta w Raciborzu (m. in. tereny wokół szkoły i pobliskiego kościoła, park Roth, okolice „Rafako”)Idea „Sprzątania Świata” przywędrowała do Polski w 1994 roku za pośrednictwem Miry Stanisławskiej – Meysztowicz, mieszkanki naszego miasta. Od ponad 10 lat idea ta jednoczy ludzi i próbuje wykształcić w społeczeństwie nowe nawyki i przyzwyczajenia tak, aby nasze otocznie było coraz czystsze i coraz zdrowsze. Sprawia, że my sami czujemy się coraz lepiej przebywając w „posprzątanym” świecie.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here