„Jaś i Małgosia”

0

W ramach II Przeglądu Form Teatralnych odbywającego się w DK „Strzecha” dzieci naszego przedszkola przedstawiły fragment bajki pt.:”Jaś i Małgosia”.W ramach II Przeglądu Form Teatralnych odbywającego się w DK „Strzecha” dzieci naszego przedszkola przedstawiły fragment bajki pt.: „Jaś i Małgosia”. Dzieci przygotowały panie: Danuta Mamczur – scenariusz, Małgorzta Górka – dekoracje i Irena Wolny – muzyka.

Dziś w pierwszym dniu Przeglądu nasze starszaki po raz pierwszy w życiu poczuli się jak prawdziwi artyści na prawdziwej scenie. Wrażeń było wiele, tremy też. Przeżywały i dzieci, i rodzice, i panie. Życzymy powodzenia innym przedszkolakom.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here