Święto Szkoły

0

22 urodziny obchodziła Sportowa Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu. Jak co roku przez tydzień uczniowie szkoły sprawdzali się w różnych konkursach przygotowanych na tę okoliczność. Podczas akademii uhonorowano nagrodami zwycięzców konkursów szkolnych. Mnóstwo emocji, jak co roku, wzbudził konkurs wiedzowy dla klas szóstych „Omnibusik”.
Najwięcej uczestników startowało w konkursie plastycznym na pracę przedstawiającą herb szkoły i na temat „Jesień w Raciborzu”.

WYNIKI W KLASACH I – III:

- reklama -

1. Temat: „Barwy jesieni” nagrody otrzymują:


I miejsce – Magda Jaskot – II C

II miejsce – Magda Hosny, Karolina Pieczka – III A

III miejsce – Malwina Koziarska – I C, D. Sukmanowski, R. Łuckiewicz, P. Przybyła – I A

Wyróżnienia: Edyta Pieczka – I B, Kinga Dudzik, Zuzia Mroczek – I C,
Adam Krzykała – II B, Wiktor Arciuchiewicz, Julia Domagała – I C, Ania Szyjka – I B



2. Temat: „Herb naszej szkoły” zwyciężyli:


I miejsce – Kinga Abramczuk, Ola Frączek – II B

II miejsce – Magda Hosny – III A

III miejsce – Marcin Stanek – I B, Mikołaj Hanslik – III B

Wyróżnienia: Ania Szyjka – II B, Paulina Somotyj I A, Mateusz Niewiera, Adam Krzykała, Wiktor Arciuchiewicz – II B, Kinga Dudzik – I B, Magda Jaskot II C,



3. Temat: „Racibórz – miasto zabytków” przyznano wyróżnienia:


Marcin Łapczyński – III A, Magda Jaskot – II C, Ada Tril – III A, Natalia Kurek – II C



WYNIKI W KLASACH IV – VI:


1. Temat: „Barwy jesieni w Raciborzu” nagrody otrzymują:


I miejsce – Agata Skawińska – V D i Urszula Śnigurska – V D

II miejsce – Bożena Kustoś – V D

III miejsce – Ola Kubacka – VI C

Wyróżnienia: Radek Solarski – VI E, Krzysztof Gorzanik i Kamil Olbrecht – V E,
Joanna Paduch i Kasia Sobola – VI C, Karolina Abramczuk i Jennifer Sokołowska – IV B,
Artur Wojna, Joanna Wołoszyn, Ania Kołtunowska, – IV B


2. Temat: „Herb naszej szkoły” nagrody otrzymują:


I miejsce – Natalia Popis – V B

II miejsce – Nicole Swierczewska i Kasia Bała – V A

Wyróżnienie: Ola Mikusek, Sara Suliga, Sabina Słowińska,
Angelika Kujawa, Magda Duraj – V E



3. Temat: „Racibórz w grafice” wyróżniono:


I miejsce – Jan Maurer – V C

II miejsce – Ola Frankowska – V E

III miejsce – Grzegorz Fluder – V C

Wyróżnienia: Wojtek Sidorowicz – VI A, Grzegorz Jacheć – V C, Tomek Ersetic – IV D, Wiktor Dyszy – IV C


Tradycyjnie już odbył się konkurs wiedzy o Janie III Sobieskim (patronie szkoły) i jego epoce oraz konkurs „Moje miasto -Racibórz”.

Wyniki konkursu „Moje miasto -Racibórz”:
I miejsce Kacper Skiba (kl. IIIb), II miejsce Sebastian Turkiewicz (kl. IIIa), III miejsce Ewa Raczek (kl. IIIb). Zwycięzcy będą reprezentowac szkołę na miejskim konkursie „Wiedzy o Raciborzu”.

Po wręczeniu nagród uczniowie i nauczyciele powitali parę królewską: Jana III Sobieskiego z małżonką i wspólnie obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy IV c i kółko teatralne, którymi opiekują się panie: Katarzyna Halfar i Joanna Chrzanowska – Rybeczka.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here