Konkurs interdyscyplinarny w naszej szkole.

0

Dnia 29 listopada odbył się w naszej szkole pierwszy etap konkursu interdyscyplinarnego, któremu towarzyszy hasło: „Na podbój Kosmosu”. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych uczniów szóstych klas naszego regionu i kraju, którzy interesują się tematyką badań i podróży kosmicznych, odkrywania nowych światów. Uczniowie biorący udział w konkursie potrafią dostrzec różnego rodzaju związki i zależności oraz w twórczy sposób rozwiązywać problemy. Do drugiego etapu konkursu, który odbędzie się 18 styczna 2006 roku, zakwalifikowali się prawie wszyscy uczniowie, którzy przystąpili w naszej szkole do pierwszego etapu. Przepustkę do drugiego etapu otrzymali: Ktarzyna Kappa, Tomasz Gródek, Alina Jałowiecka, Wojciech Kaczmarczyk, Marcin Młynarczyk, Agnieszka Kiełt, Agnieszka Dziki, Martyna Andrusyszyn, Magdalena Tumulka. Trzymamy za nich kciuki.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here