Ferie z Rosynantem

Grupa Rosynant ma ciekawe propozycje, jakie przygotowała dla dzieci, młodzieży (a także osób dorosłych) z myslą o nadchodzących feriach.

Wszystkie wyjazdy realizowane są wspólnie z biurem ORINOKO i szkołą narciarską AR-SPORT z Krakowa.

1. BIAŁKA TATRZAŃSKA (informacja teoretyczna, na obozie w zasadzie nie ma juz miejsc, zostało miejsce dla 1 dziewczyny…)
Pierwszy wyjazd, który odbędzie się w terminie 28.01 – 04.02.2006 – obóz typowo narciarski, w kategorii LUX – Białka Tatrzańska, dużo sniegu i takie straszne rzeczy jak lazienka i TV w pokoju. Szkolenie – cały czas, ile kto potrzebuje. Cena – 990 zł (w tym także karnet na wszystkie wyciągi w ośrodku Kotelnica Białczańska, kulig, ognisko itp.)

Wszystkiego na temat wyjazdu dowiecie się na stronie internetowej, pod bezpośrednim adresem: www.rosynant.pl/obozy/zimowisko.php

2. ROZDZIELE k. LIMANOWEJ
(masa miejsc, obóz tańszy)
To wyjazd zarówno narciarski, jak i saneczkarsko-pieszo-przygodowy. Termin: 4.02. – 11.02.2006. Narciarze (i snowboardziści) będą mogli się poduczyć jazdy i pojeździć w nowym i bardzo fajnym ośrodku LASKOWA – KAMIONNA (byliśmy tu na sylwestra i bardzo się nam spodobało). Pierwsze 4 dni jeździmy z instruktorem, potem wędrujemy albo jezdzimy na nartach, ale już samodzielnie (z wychowawcą na stoku).

Poza nartami będziemy wędrować po górkach Beskidu Wyspowego, odwiedzimy gospodarstwo ekologiczne, wybierzemy się na wycieczkę do Bochni, gdzie zwiedzimy Kopalnię Soli (230 m. pod Ziemią) i wykąpiemy się w Aquaparku. Przewidujemy tez trochę zajęć artystycznych.
Ośrodek można odwiedzić na www.laskowa-ski.pl

Śpimy w przyjemnym, czystym i bardzo zadbanym schronisku młodzieżowym w uroczym, malutkim Rozdzielu w gminie Żegocina. Pokoje 5 osobowe (jeśli będzie nas więcej niż 20 sztuk – to kolejni śmiałkowie zlądują do pokoju 8 i 10 osobowego), łazienki na korytarzu. Za to cena 645 zł (bez karnetów, bo nie wszyscy będą już jeździć na nartach!). Jedzenie – domowe, przygotowywane przez lokalne góralki
Szczegóły: www.rosynant.pl/obozy/zimowisko_rozdziele.php

3. WEEKEND NARCIARSKI W LASKOWEJ
(także dla osób dorosłych)
4 – 5 luty 2006. Dwa dni szaleństwa w nowym, ciekawym ośrodku w Beskidzie Wyspowym. Najdłuższa trasa – 1,5 kilometra, stok oświetlony, sztucznie dośnieżany, ratrakowany. W Laskowej można zarówno stawiać perwsze kroki na sniegu, jak i poszaleć.
Ośrodek możecie odwiedzić na www.laskowa-ski.pl

Śpimy w przyjemnym, czystym i bardzo zadbanym schronisku młodziezowym w uroczym, malutkim Rozdzielu w gminie Żegocina. Pokoje wieloosobowe, łazienki na korytarzu. Jedzenie – domowe, przygotowywane przez lokalne góralki.
Info o weekendzie: www.rosynant.pl/obozy/weekend_narciarski.php

Koszt wyjazdu – 145 zł (w tym transport, nocleg, obiadokolacja i śadanie). Karnet płatny indywidualnie.

Informacji udziela i zapisy przyjmuje: Biuro Podróży ORINOKO,
Racibórz (47-400),
ul. Ogrodowa 22/17 tel.
032 418 16 29 / 502 557 238
(Dawid Wacławczyk)

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here