Bajkowy konkurs

W dzień kobiet, 8 marca, odbył się w naszej szkole kolejny konkurs czytelniczy. Tym razem jego przedmiotem były bajki Charlesa Perraulta.W konkursie wzięli udział uczniowie wszystkich czwartych klas. Wszyscy wykazali się bardzo dobrą znajomością utworów francuskiego bajkopisarza. Nie odbyło się bez dogrywek, a w zaciętej rywalizacji zwyciężyła Natalia Dembniak z klasy IV c. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Mendelska z klasy IV a. Trzecie miejsce zajęli równocześnie: Ewa Ciepiel z klasy IV a, Sabina Jasny i Florian Kastelik z IV b. Zwycięscy będą reprezentować naszą szkołę w drugim etapie konkursu, który odbędzie się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here