Koncert SUPER SESSION QUARTET

22 kwietnia o godzinie 19.00 w ramach Kawiarenki JAZZowej odbędzie się koncert SUPER SESSION QUARTET.

Skład:
A. Buczek – perkusja,
J. Kupiec – bas,
L. Szczerba – sax,
Bernatowicz – piano

Adam Buczek edukację muzyczną rozpoczął w wieku 7 lat uczęszczając na lekcje fortepianu. Już po roku porzucił ten instrument i rozpoczął naukę gry na perkusji.
W 1985 roku zaczął studia na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej w Katowicach.
Już na pierwszym roku połączyła go współpraca z BIG-BANDEM i nagrał pierwszą płytę z takimi muzykami jak: Janusz Muniak, Tomasz Szukalski, Henryk Majewski. Po trzecim roku studiów otrzymał stypendium w North Texas State University w Denton (USA).

Współpracował z wieloma wybitnymi muzykami: Januszem Muniakiem, Sławomirem Kulpowiczem, Krzysztofem Ścierańskim, Krystyną Prońko, Ewą Urygą i Grzegorzem Kapołką czy Arturem Dudkiewiczem.
Prowadzi działalność pedagogiczną w postaci lekcji pokazowych i prywatnych zajęć. Jest wykładowcą perkusji na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej w Katowicach.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej D.K. „Strzecha”, ul. Londzina 38.

Bilety w cenie 20 zł.


Patronat medialny nad Kawiarenką Jazzową obejmuje Raciborski Portal Internetowy


- reklama -
- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda, ze było mało ludzi, no ale to pierwsza konferencja, na następnej będzie więcej. Bardzo podobał mi się pomysł z anonimowymi pytaniami do rzeczniczki. Między wierszami cała sala dowiedziała się o tym, jak pracują lekarze: spóxnienia, „nie chce mi się, ordynowanie leków prze telefon….Brrr

  2. prawa pacjenta w sprawie poznania na co choruję są w całości lekceważone przez lekarzy np:nie mogę sie dowiedzieć co to są zaniki korowe i czym to grozi gdy sie nie leczy bo odpowiedz lekarza że nie żle gdyż niemam guzów mózgu to jest za żart z pacjenta

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here