XIII Festyn Majowy w Nędzy

Tradycyjnie już w dniach od 1 do 3 maja, w Nędzy odbywa się Festyn Majowy.
Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nędzy (ul. Sportowa).Zabawa rozpocznie się 1 maja br. o godz. 14.00. W programie m.in. konkursy dla dzieci, występ Mirka Jędrowskiego z zespołem.
W pierwszym dniu Festynu Majowego w Nędzy gwiazdą wieczoru będzie kabaret "Rak" (początek o godz. 20.00). O 21.30 zaplanowano pokaz sztucznych ogni, a od godz. 22.00 zabawę taneczną z zespołem "Kleks".

Drugiego dnia o godz. 9.00 rozpocznie się Turniej Skatowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Nędza. Od godz. 14.00 przewidziano zabawy i konkursy dla dzieci. O 15.30 rozpocznie się program dla dzieci zatytułowany "W poszukiwaniu Harrego Pottera" oraz występy zespołów działających przy Świetlicy w Nędzy. O 17.00 wystąpi kabaret biesiadny "Fiesta", a o 18.00 rozpocznie się konkurs na piwosza roku o kufel Wójta Gminy Nędza. Gwiazda wieczoru tego dnia będzie "Golec uOkiestra" – koncert rozpocznie się o 19.30. Od 21.30 zabawa taneczna z zespołem "Boss".

Trzeciego dnia od godz. 15.00 występy artystyczne zespołów gminnych jednostek oświatowych i kulturalnych. O 16.30 występ kabaretu "To Nie My", a od godz. 18.00 największe hity lat 70-tych w "Abba Show". Gwiazdą wieczoru będzie zespół "Universe" – początek o godz. 20.00. O 22.00 rozpocznie się show laserowy. Festyn majowy w Nędzy zakończy zabawa z Piotrem Scholzem.

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Wspaniała, narodowa, patriotyczna uroczystość pod pomnikiem powstańców śląskich.Tym razem z udziałem zagranicznych zespołów wokalno-tanecznych.Nikt z władz miasta nie zadbał o odnowienie czy oczyszczenie bryły i tablicy pamiątkowej pomnika.Aż wstyd było składać kwiaty pod tak brudnym symbolem pamięci o tych którzy walczyli o polskość naszej Ziemi. Ale z pietyzmem i za duże pieniądze dba się o cmentarz radziecki po drugiej stronie Odry.To bolesna prawda towarzyszu Osuchowski.

  2. Panie J.K.Gdyby pana nie interesowała tylko grochówka i piwo to pewnie zauważył by pan więcej pozytywnego w uroczystości 3 maja.Jako radny ma pan bardzo zawężony horyzont i to jest pańska opsesja.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here