„Złota szarotka nowotarska” dla solistki „Mirażu”

Czołowe miejsca zdobyły reprezentantki Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu podczas IV Ogólnopolskiego Festiwal Muzyki Rozrywkowej „O złote szarotki nowotarskie”, który odbył się 25 sierpnia w Nowym Targu. Hania Hołek wywalczyła najwyższe trofeum festiwalowe, zaś Klaudia Stabik zajęła III miejsce ex aequo z reprezentantką z Katowic.
W zmaganiach konkursowych, których miejscem był nowotarski rynek, uczestnicy prezentowali po trzy wybrane przez siebie utwory. W roli wodzireja konkursu wystąpił Stanisław Jaskułka, aktor znany z „Plebanii” – telenoweli emitowanej na antenie TVP 1.

Hania Hołek zaśpiewała piosenki: „Jednego serca”, „Na betonie” i „Fallin”. Klaudia Stabik zaprezentowała z kolei „Brzydkich”, „Płonie stodoła” i „Cheek to cheek”.
Wykonaniom przysłuchiwało się jury w składzie: Marek Brynkus, Anna Chowaniec – Rybka i Krzysztof Polakiewicz, postanowiło o przyznaniu pierwszej nagrody dla Hani Hołek, drugiej dla Justyny Kamińskiej z Katowic i trzeciej ex aequo dla Klaudii Stabik z Raciborza i Izabeli Marcińczak z Katowic.

- reklama -

/SaM/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here