Eliminacje do przesłuchań w Będzinie

Przesłuchania eliminacyjne do XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika Będzin 2007 w raciborskim MDK.Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu informuje, że dnia 14 grudnia 2006 r. od godziny 11.00 w siedzibie placówki odbędą się przesłuchania eliminacyjne do XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika Będzin 2007.

Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek ma formułę konkursu. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla amatorów. Dolna granica wieku uczestnika wynosi 7 lat. W Festiwalu udział mogą wziąć soliści, duety, zespoły wokalne, wokalno – instrumentalne, chóry działające w szkołach, domach kultury, parafiach, stowarzyszeniach, organizacjach polonijnych, a także osoby niezrzeszone. Zgłoszeniem do Festiwalu jest wypełniona karta uczestnictwa przesłana w terminie do dnia 25 listopada 2006 r. pocztą, faksem lub e-mailem do biura Festiwalu w Będzinie.

Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa oraz karta zgłoszeniowa dostępne na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu – www.mdk-raciborz.pl oraz na stronie Festiwalu – www.ofkip.pl .
Serdecznie zapraszamy!

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here