Mikuś w 15

6 grudnia! Mikołaj, choć z reniferem, jednak bez sań, zawitał w Szkole Podstawowej nr 15…… i odwiedził wszystkich uczniów, obdarowując ich słodyczami.

- reklama -

56 KOMENTARZE

  1. Najbardziej interesują mnie te zmiany w gospodarce mieszkaniowej. Słyszałem że Wojnar już zaplanował Lenkowi dyrektora Gawliczka.Temu firma padła to nowy etat jak znalazł.Cóż nie robi się dla kolesiów.

  2. gdzie się podział INKWIZYTOR? Podjął bardzo interesujący wątek! Czy to jest zmyślone, czy prawdziwe? A swoją drogą to zastanawia fakt , że z odległych miejscowości przybywają do nas młodzi nauczyciele, na których czeka praca………….

  3. Ruch odnowy w Raciborzu w ciągu lat przerodził się w sektę.Na ten temat można było przeczytać wiele w kolejnych artykułach Gościa Niedzielnego i w innych gazetach oraz obejrzeć w TVN. Przed ponad rokiem Ks Abp. Nossol ogłosił , iż jeżeli nadal ta grupa będzie działała poza strukturami Kościoła to jest to nieformalne. Jest ich dużo. Opanowali etaty w urzędach i szkołach. Wykorzystanie wpływów tych osób jest conajmniej nieprzyzwoite, Istna manipulacja. Oby tak nie było.

  4. Po pierwsze nieaktualne info dot. ruchu Odnowa… w Raciborzu, po drugie bzdurne nazywanie ruchu sektą (chociaż… tak też nazywano pierwszych chrzescijan), po trzecie – wećie nie paplajcie głupot nie sprawdziwszy faktów, bo to naprawdę źle świadczy o poziomie raciborzan

  5. Odniosę się tylko do jednego wątku poruszonego jeden komentarz wcześniej: ten „ruch” niestety jest sektą gdyż nie ma statusu „kościoła” jak np K.Rzymsko-katolicki, K. ewangelicko-augsburski, K. zielonoświątkowy czy Bractwo Św.Piusa X, et cetera.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here