„Przyszła zima”

Tegoroczna pogoda jakoś nie potrafi się odnaleźć. Niby to już grudzień a tu nadal pogoda jak w październiku. Każda pora roku ma swoje uroki, a już trudno wyobrazić nam sobie święta bez śniegu. Dlatego w naszym przedszkolu zagościła już zima!! Choć na dworze właściwie jesień.W szatni naszego przedszkola stanęły piękne sosny, domki a wszystko to w otoczeniu śniegu, szyszek i ptaków. Kiedy rano dzieci przychodzą do przedszkola wita je rozświetlone zimowe miasteczko a po drugiej stronie lasek z karmnikiem i wróbelkami. W ten oto prosty sposób zima zagościła w naszych progach, oby była skuteczna i przywołała tę prawdziwą, bo przecież zjazdy na sankach, lepienie bałwana, rzucanie śnieżkami należą do najprzyjemniejszych zimowych zabaw. Zimo przybywaj !!!

- reklama -

14 KOMENTARZE

  1. A jak się ma ten….nie pamiętam nazwiska , który zamordował swoją dziewczynę? Siedzi, czy dalej studiuje prawo? Nie pamiętam nazwiska ale słyszałem że widziano go na dyskotece w Krzyżanowicach. Ponoć ma sławnego ojca który go wyciągnie z kryminału.

  2. Chodzi ci o pana, który sposnorował i czówał na kampanią Lenka? Tak syn zabił i chodzi na wilnosci teraz jego ojciec, który go z tego wycągnął sprawuje władze za posrednictwem prezydenta

  3. Ten który studiuje prawo i udusił swoją dziweczyne to Wojnar, tak zdadza się jego ojciec nadal piastuje jakieś publiczne stanowisko, a cała sprawa jakoś ucichła.Czy to normalne??No ale wkońcu to syn prominenta.

  4. Taki jest Racibórz! Raciborzanie mogą żyć myśląc kategoriami nieskończoności, która jest boleśnie złakniona nieśmiertelnością: są pewni siebie,marzą o poczuciu pewności impulsu moralnego(jeśli go mają),jak się okazuje stoi on na słomianych nogach.Kapitał kulturowy Raciborza skupiony jest u źródeł katolicyzmu, co jak widać,pozwala na autonomiczną interpretację sprawiedliwości w bezładzie ludzkiej egzystencji.Krótko mówiąc styl życia przysłania wartości normatywne.On może, bo może.Ty nie,bo nie!

  5. Józef-Twoja wypowiedź świetnie odświerciedla byt i życie radnego W.(ojciec mordercy dziewczyny).Dla odswieżenia tragedii:rodzice mordercy do chwili obecnej nie pochylili czoła nad grobem ofiary.

  6. do Człowieka Po co pochylać tam głowę, wystarczy zadośćuczynienie pieniężne, i sprawie łeb ukręcić. W tym mieście morderstwo śmierć wybory przetargi nieruchomości i grunty – wszystko może kilku ludzi kupić za kasę nawet policję i prokuraturę

  7. Wydaje mi się,że radnego W. nie stać na żaden ludzki gest.Ten prawdziwy,bo w sztucznych jest dobrze wyćwiczony,jak jego synalek morderca w mordowaniu dziewczyny gołymi rękoma i patrząc jej w twarz.

  8. Józefie nie nie uogulniaj. Napisałeś: ,,Raciborzanie […] są pewni siebie,marzą o poczuciu pewności impulsu moralnego(jeśli go mają),jak się okazuje stoi on na słomianych nogach… Podejzewam, ze takze jests Raciborzaninem, zatem piszesz rowniez i o sobie. A co do mordercy, jesli nie ma wplywowego tatusia, dostanie sporo latek za kratkami.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here