Nie zapominamy o naszych pracownikach.

We wtorek, 16 stycznia każdy, kto kiedykolwiek związany był z naszą szkołą, mógł zobaczyć jasełka przygotowane przez uczniów klas IV – VI.

Tym razem aktorzy występowali przed dorosłą publicznością. Widzami byli rodzice uczniów i dawni pracownicy szkoły. Samo przedstawienie wypadło znakomicie. I tak jak poprzednio to pastuszkowie wygrali z trzema królami wyścig do żłóbka Jezusa, a zły Herod uległ namowom szatana i postanowił zgładzić wszystkie dzieci. No, i tak jak w Bibliim udało się obronić małego Boga, choć tym razem odrobinę pomogła nowoczesna technika.

- reklama -
- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Mam ponowne pytanie do ABW. Czy badając przekręty z polskim osoczem poza granicami kraju zbada również sprawę wyjazdów refundowanych za oddane ososze do Meksyku i RPA p. M. Wiechy?

  2. Czy tylko Pani Wiecha wyjeżdżała? Inni dyrektorzy RCKiK też korzystali z darmowych wyjazdów i nikt im tego nie wytyka ,a może trzeba się temu przyjrzeć,które RCKiK pobiera najwięcej krwi i osocza i co z tym robi i kto z tego coś ma?

  3. To bardzo źle ,że nie wytyka się tego typu przykładów bo w ten sposób przyzwala sie na robienie przekrętów a ludzi nieuczciwych stawia na piedestały. Myślę ,że czas się tym zająć.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here