I Młodzieżowe Karnawałowe Spotkania Taneczne

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu informuje, iż w dniu 9 lutego 2007 r. po raz pierwszy będzie organizatorem I Młodzieżowych Karnawałowych Spotkań Tanecznych o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.
Celami nadrzędnymi Spotkań jest prezentacja dorobku artystycznego uczestników kół tańca towarzyskiego Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu, popularyzacja tańca towarzyskiego wśród młodzieży, autonomia i współdziałanie tancerzy w parze oraz zasady savoir – vivre w tańcu
i na spotkaniach towarzyskich.Do prac jury zaproszono m.in. Starostę Raciborskiego – Adama Hajduka, który objął patronat honorowy nad imprezą, Annę Wyszkoni – wokalistkę zespołu Łzy, Marzenę Korzonek, Bożenę i Toniego Georges oraz Barbarę Grabowską.


Uczestnicy zaprezentują się w dwóch kategoriach – grupa początkująca i zaawansowana. Wychowankowie zaprezentują tańce standardowe (walc angielski, walc wiedeński, quickstep)
oraz latynoamerykańskie (rumba, cha cha, samba, jive). W przerwie pomiędzy prezentacjami przewidywany jest pokaz dziecięcych par tanecznych.


Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w spotkaniu w charakterze publiczności – zaproszenia do odebrania w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu (ilość miejsc ograniczona). Wszystkich obowiązują stroje wieczorowe.


Spotkanie odbędzie się w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu. Początek godzina 18.00.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here