„Blisko boisko”

W ciągu najbliższych trzech lat w Polsce w ramach programu „Blisko boisko” ma powstać kilkaset nowoczesnych boisk z trawy syntetycznej.Śląski Związek Piłki Nożnej Podokręg Racibórz 22 lutego o godz. 14.00 organizuje spotkanie z władzami samorządowymi gmin Ziemi Raciborskiej, przedstawicielami klubów i ośrodków sportowych poświęcone analizie możliwości wykorzystania oferty Ministerstwa Sportu i zaistnienia w programie „Blisko boisko”.

Program przewiduje, że dofinansowanie może uzyskać podmiot (jednostka samorządu, klub lub ośrodek sportowy), który zobowiąże się do pokrycia 30 proc. kosztów projektu (wliczana będzie także praca wykonana np. w ramach akcji społecznych), przygotuje dokumentację boiska całorocznego o wymiarach minimum 30 na 60 metrów pokrytego trawą syntetyczną o wysokości min. 5 centymetrów i przede wszystkim ogólnie dostępnego dla dzieci i młodzieży bez żadnych opłat i warunków. Dofinansowanie każdego obiektu może wynieść maksymalnie 70 proc. kosztów budowy.

Do programu mogą przystąpić jednostki, które do 30 marca 2007 roku złożą formularz wraz z niezbędną dokumentacją (decyduje data stempla pocztowego).

/Piela/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here