Siatkówka – Turniej Finałowy Mistrzostw Polski

16 marca o godz. 12.00 na hali OSiR zobaczymy osiem najlepszych w Polsce zespołów składających się z pracowników zakładów dla nieletnich (zakładów poprawczych bądź schronisk dla nieletnich), które będą rywalizować w finałach VIII Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Zakładów Poprawczych.

Po rozegranych wcześniej eliminacjach w Raciborzu spodziewane są zespoły z Pszczyny, Zawiercia Chojnic, Mrozów, Dominowa, Kcynia, Świecia i oczywiście drużyna gospodarzy (aktualny Mistrz Polski z 2006 r.).


Piątkowe rozgrywki odbędą się w dwóch grupach czterodrużynowych. Drużyny, które zajmą dwa pierwsze miejsca w grupach, awansują do półfinałów.
Gry zostaną wznowione w sobotę od 10.00  i ostatecznie o godz. 15.00 rozpocznie się mecz o III miejsce i brązowy medal, a potem już największa atrakcja „wielki finał” –  miejmy nadzieję, że z udziałem raciborzan.


Patronat nad mistrzostwami sprawować będą starosta raciborski Adam Hajduk i prezydent miasta Racibórz Mirosław Lenk.


Na najlepszych czekają puchary, medale, a także wyróżnienia indywidualne. Organizatorzy i obserwatorzy wybiorą najlepszego rozgrywającego, najlepszego atakującego i najlepszego libero.


Zgodnie ze zwyczajami turniejów „Wielkiej Siatkówki” przewidziane jest również najbardziej prestiżowe wyróżnienie MVP Turnieju.


/Piela/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here