Na dobry początek

0

Udanie rozpoczęły rozgrywki rundy wiosennej w I Lidze Piłki Nożnej Kobiet zawodniczki RTP „Unia” Racibórz. W ligowym meczu wyjazdowym rozegranym 25 marca 2007 r. w Tarnowskich Górach pokonały miejscową drużynę KS Strzybnica 4-0 (3-0).

Wynik potwierdził przewagę raciborskiej drużyny, która mimo niezłej gry, zmarnowała jeszcze kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramek i podwyższenia wyniku. Bramki dla raciborskiej drużyny zdobyły w 16 min. Paulina Rytwińska, w 33 i 75 min. Anna Sznyrowska, a także w 41 min. Izabela Cichecka. Kolejny ważny sprawdzian – tym razem w rozgrywkach 1/4 Pucharu Polski, czeka zawodniczki Unii Racibórz już 3 kwietnia 2007 r. Tego dnia o godz. 16.30 na stadionie przy ul. Srebrnej w Raciborzu, podejmować będą zespół AZS Wrocław.


 


W spotkaniu z KS Strzybnica drużyna RTP "Unia" Racibórz wystąpiła w następującym składzie : Antończyk – Bandych, Kasperska (od 70 min. Gonsior), Rytwińska, Różkowska (od 46 min. Kaziura) – Szczepaniak, Cichecka, Krupa (od 60 min. Nawacka), Konsek – Wiśniewska (od 75 min. Mikołajczyk), Sznyrowska. Po tym zwycięstwie Unia dopisała do swojego dorobku 3 pkt i po 11 rozegranych spotkaniach, z kompletem punktów, pewnie przewodzi w pierwszoligowej tabeli.




Swój kolejny mecz ligowy piłkarki raciborskiego klubu rozegrają w niedzielę 1 kwietnia 2007 r. w Radomiu z miejscowym UKS "Zamłynie" Radom zajmującym 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 pkt. Kibicom w Raciborzu na ligowy mecz przyjdzie poczekać do 5 kwietnia 2007 r. Tego dnia o godz. 16.00 na stadionie przy ulicy Srebrnej w Raciborzu RTP "UNIA" Racibórz podejmować będzie zajmującą 6 miejsce drużynę UKS "Sokół" Kolbuszowa.


/Piela/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here