Podsumowanie akcji „Spełniamy marzenie”

Akcja charytatywna na rzecz fundacji „Mam Marzenie”, podjęta przez raciborskie środowisko, przyniosła 1332,15 zł. O tyle bliżej jest do spełnienia marzenia Tomka.

Akcja, zorganizowana przez Annę Banak, wolontariuszkę Fundacji Mam Marzenie, przy współudziale Raciborskiego Centrum Kultury, Grupy Rosynant i pubu&cafe „Koniec Świata”, rozpoczęła się w sobotę. Tego dnia staraliśmy się dołożyć do tego, by spełnić marzenie podopiecznego Fundacji – Tomka Sajdaka, który marzy o wyjeździe do Disnaylandu – mówi Dawid Wacławczyk.


Dawid Wacławczyk

Punktem kulminacyjnym akcji był koncert zespołów Carpie Nocne z Rybnika i uznanego w środowisku bluesowym bandu „7 w nocy”, kierowanego przez raciborzanina Kajetana Drozda. Koncert się udał, wzięło w nim udział około 80 osób, które wykupiły cegiełki o wartości 10 zł każda.Carpie Nocne


W sobotę odbyła się także aukcja charytatywna. W niedzielę o godzinie 12.00, w Kinie Przemko odbył się Poranek Filmowy dla dzieci, z którego dochód (cegiełki o wartości 5 zł) uzupełnił puszki fundacji „Mam Marzenie”.
/BSp


- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here