Rusza polsko – czeski ośrodek współpracy gospodarczej

Ośrodek przy ul. Batorego 7 za cel stawia sobie wsparcie początkujących przedsiębiorstw i tych, którzy myślą o założeniu firmy. Po półrocznym okresie działalności w inkubatorze przedsiębiorca może wnioskować o umożliwienie pozostania pod opieką ośrodka przez następne pół roku na specjalnych warunkach w pomieszczeniach tzw. „start-up”. To cztery lokale, które należy wyposażyć i zaopatrzyć w media na własny rachunek. To dla firm, które nie działają dłużej niż rok.

Ulokowani w ośrodku przedsiębiorcy oraz pozostałe firmy wynajmujące lokale w budynku przy ul. Batorego 7 będą mogli organizować niewielkie konferencje, spotkania, prezentacje lub inne przedsięwzięcia związane z koniecznością wspomagania się tłumaczeniami symultanicznymi.

Warunkiem znalezienia się w inkubatorze jest pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej w oparciu o współpracę transgraniczną w każdej postaci z czeskimi firmami.

Centrum prowadzone jest przez Pro Europę.

/SaM/

Podstawą przyjęcia jest złożenie wniosku wraz załącznikami. Wniosek w terminie 14 dni zostanie rozpatrzony przez komisję, w składzie której znajdą się przedstawiciele Urzędu Miasta i ośrodka, a kryterium głównym oceny będzie innowacyjność pomysłu i możliwość jego realizacji. Wszelkie informacje udzielane są pod nr telefonu +48 (32) 415 54 39, +48 (32) 755 20 98. Pytania oraz prośby o przesłanie wniosku można kierować także drogą mailową pod adres: [email protected] Osobą kontaktową jest Paweł Przyłęcki, odpowiadajacy za pracę Ośrodka. Telefon komórkowy: +48 696 464 580, +48 0601 226 096.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here