Puchar Śląska w zapasach w stylu wolnym w Raciborzu

W sobotę 14 kwietnia na hali sportowej MKZ „Unia” Racibórz przy Placu Jagiełły w Raciborzu odbędą się zawody Pucharu Śląska Kadetów, Dzieci i Żaków w zapasach w stylu wolnym.


Chociaż dla kibiców obiekt sportowy przy Placu Jagiełły w Raciborzu bezwarunkowo kojarzy się z zapasami w stylu klasycznym, to tym razem zarząd raciborskiego klubu gościnnie przyjmie zapaśników stylu wolnego. Turniej, nad którym honorowy patronat przyjął starosta raciborski Adam Hajduk jest organizowany przez Ludowy Klub Sportowy „Dąb” Brzeźnica, który do momentu ukończenia hali sportowej w Rudniku, aby przeprowadzić zawody wojewódzkie, musi korzystać z obiektów sportowych w Raciborzu. Tym razem gościnnie skorzysta z hali sportowej Miejskiego Klubu Zapaśniczego „Unia” Racibórz. Dobrze, że dzięki pomocy „Unii” kolejna wojewódzka impreza sportowa odbędzie się na ziemi raciborskiej. Najważniejszy jednak jest fakt, że zawodnicy małego klubu z Brzeźnicy mają szanse na zajęcie czołowych miejsc, przy asyście swoich wiernych kibiców, którym dużo łatwiej jest dostać się do Raciborza niż w inne miejsce na Śląsk.


Zawody rozpoczną się o godz 9.00 wagą zawodników, na godzinę 10.45 organizatorzy zaplanowali uroczyste otwarcie, by potem od 11.00 rozpocząć walki turniejowe, które potrwają do godz. 15.00, potem jeszcze tylko dekoracje zawodników i zakończenie turnieju.


 


/Piela/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here