I Raciborski Bieg Profilaktyczny

0

I o to chodziło, by spędzić dzień aktywnie, uczestnicząc w biegu ulicznym.

Cel został osiągnięty – stwierdza pomysłodawczyni biegu ulicznego Beata Szyjka- udało się uaktywnić w tym dniu masy raciborzan.

DZIĘWCZĘTA


KL. I-II rocz. 99-98


1. Goniowska Agnieszka SP1


2. Szyjka Anna SP15


3. Żyła Partycja SP15


4. Heflinger Bernadetta SP18


5. Caboń Aleksandra SP18


6. Orłowska Magdalena SP15





Kl. III-IV rocz. 97-96




1. Rogacz Katarzyna SP15


2. Wyleżoł Karolina SP15


3. Piątek Agnieszka SP15


4. Wieczorek Karolina ZSP nr2


5. Przemyślańska Agnieszka SP1


6. Schneider Adrianna SP1



Kl. V-VI rocz. 94-95




1. Farina Vanessa SP8


2. Freindorf Aleksandra SP15


3. Sadowska Dajana SP15


4. Sobola Joanna SP8


5. Henek Karolina ZSP nr 1


6. Bryła Magdalena SP4


GIM I-II rocz. 93-92




  1. Święty Justyna GMS



  2. Pikula Izabela GMS



  3. Bulak Alicja GMS



  4. Wąchała Elżbieta GMS



  5. Iwanowicz Aleksandra GMS



  6. Wołczna Marlena GMS


GIM Kl. III -91



1. Barańska Anna GMS


2. Halfar Magdalena GIM 2


3. Długosz Małgorzata GIM 5


4. Witeczek Ewelina GIM 3


5. Tarnowska Angelika GIM 2


6. Czerner Anna GIM 3





Chłopcy Klasy I-II






  1. Dawid Dzićb SP 3



  2. Denis Sukmakowski SP 15



  3. Radosław Lesik SP 15



  4. Bartosz Trębacz SP 1



  5. Rafał Żuk-Żukowski SP 15



  6. Emil Popis SP 15




Klasy III-IV rocznik 96-97





  1. Banik Kamil SP 8



  2. Święty Piotr ZSP nr 2



  3. Oświęcimka Bartek SP 15



  4. Kopciuch Błażej SP 15



  5. Czerner Grzegorz SP 15



  6. Świerczek Daniel SP 3




Klasy V-VI rocznik 94-95


Smoleń Rafał SP 15




  1. Zakrzewski Mateusz SP 4



  2. Pociecha Krzysztof SP 18



  3. Smal Maciej SP 15



  4. Marcinek Arkadiusz SP 4



  5. Moneta Łukasz SP 3




Gimnazjum I-II 92-93






  1. Jaroni Michał GMS



  2. Lenczyk Paweł GMS



  3. Krupa Michał GMS



  4. Iksal Denis Gim nr 2



  5. Przybyła Arkadiusz GMS



  6. Sarna Paweł Gim nr 5


GIM Kl. III -91 chłopcy




1. Musiolia Martin GMS


2. Łopatka Mateusz GMS


3. Zasuwara Adam GMS


4. Świtała Marek GSM


5. Muzia Michał GIM


6. Psonak Tomasz GIM



W biegu startowały również rodziny. Po nagrody ufundowane przez ZNP ODDZIAŁ RACIBÓRZ siegnęły rodziny: Szyjka, Sroka, Halfar.


Poza nauczycielami zdecydowanie prym wiodła rodzina Freidorfów (na zdj.). Dalej uplasowały się rodziny: Smoleń, Czader.




/BSp/
Zobacz fotogalerię


- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here