Inauguracja rozgrywek Ekstraligi kobiet

Już w najbliższą niedzielę 2 września o godzinie 12.00 kobieca drużyna raciborskiej Unii zmierzy się z Medykiem Konin.

Inauguracyjny mecz zapowiada się bardzo ciekawie i po części da odpowiedź na pytanie o sile oraz możliwościach unitek w tych elitarnych rozgrywkach. W Ekstralidze kobiet o mistrzostwo Polski walczyć będzie sześć kobiecych zespołów: AZS Wrocław, Gol Częstochowa, AZS PWSZ Biała Podlaska, Medyk Konin, Czarne Sosnowiec oraz RTP „Unia” Racibórz.

W pierwszej kolejce spotkają się:
AZS Wrocław – Czarni Sosnowiec, 1 września, 14:00
AZS PWSZ Biała Podlaska – Gol Częstochowa, 1 września
Unia Racibórz – Medyk Konin, 2 września, 12:00

Mecz w Raciborzu będzie transmitowany przez TVP3 Katowice o godz. 14.40. Organizatorzy przygotowali dla sympatyków kobiecej piłki nożnej szereg atrakcji takich jak: występy mażoretek i cheerleaderek. Na inauguracyjny mecz do Raciborza przyjadą przedstawiciele władz PZPN: Lidia Borska z Wydziału Piłkarstwa Kobiecego, Leszek Saks -Wiceprzewodniczący ds. rozgrywek PZPN oraz trenerzy kobiecych reprezentacji Polski. Udział w meczu zapowiedzieli również przedstawiciele władz miejskich i powiatowych.

Kibiców chcących dopingować kobiecą drużynę RTP Unia serdecznie zapraszamy na stadion Unii przy ulicy Srebrnej. W niedzielę duże piłkarskie emocje i sportowa atmosfera gwarantowane.


/A.N./

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here