Wystawa „Interior-komnata snu, Obserwacja morza” Janusza Musiała
5 listopada 2007r. godz.18.00 w Galerii GAWRA, ul. Kasprowicza 12.Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy organizowanej w ramach II Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej.
W programie wernisażu pokaz filmów otworkowych.
Janusz Musiał
Myszkowice
Absolwent Organizacji Produkcji Filmowej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Fotografii w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików.
Autor ponad 40 wystaw i pokazów indywidualnych oraz zbiorowych [min. Katowice, Bytom, Mikołów, Kraków, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Słubice oraz Czechy, Słowacja, Litwa, Maroko, Algieria].
Poddaje analizie medium fotografii oraz media monitorowej reprezentacji.
Tworzy cykle fotograficzne, instalacje oraz prezentacje multimedialne i krótkie formy filmowe.





![Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji [ZDJĘCIA] Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zamek.jpg)
![Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece [ZDJĘCIA] Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-28.jpg)
![Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka.jpg)





![Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/i-lo-debata.jpeg)
![Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-dziennikarskie-i-lo.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)



