KS AZS „Rafako” Racibórz kontra SMS II PZPS Spała

Swój piąty mecz ligowy w tym sezonie siatkarze KS AZS „Rafako” Racibórz rozegrają w Raciborzu, w hali OSiR na Łąkowej w środę 7 listopada. Przeciwnikiem raciborzan będzie drużyna SMS II PZPS Spała, a mecz rozpocznie się o godz. 18.00.

Środowy przeciwnik AZS „Rafako” jest na 9 miejscu w tabeli, po 5 meczach zdołał zgromadzić 5 pkt, wygrywając 7 setów, a przegrywając 13. Stawiana w roli faworyta przed tym spotkaniem drużyna gospodarzy w 4 rozegranych meczach wygrała 9 setów przegrywając 8, zdobyła 7 pkt i zajmuje 7 miejsce w tabeli.
Ze względu na nieparzystą ilość drużyn w tej grupie poszczególne drużyny mają różną liczbę rozegranych spotkań i tak: na I miejscu w tabeli po 6 rozegranych meczach MKS Sudety Kamienna Góra z dorobkiem 14 pkt, na II miejscu LKS Czarni Wirex 13 pkt, na trzecim Delic Pol Norwid Częstochowa również 13 pkt.
Czwarte miejsce zajmuje MKS Bzura Ozorków, która rozegrała 5 spotkań i ma 10 pkt, piąta w tabeli jest KS Warta Działoszyn, która ma 8 pkt zdobytych w pięciu meczach, na szóstym miejscu Pamapol Siatkarz Wieluń również z dorobkiem 8 pkt.
Wygrywając spotkanie za trzy punkty KS AZS „Rafako” Racibórz ma szansę dogonić Bzurę Ozorków i nie stracić dystansu do drużyn z Częstochowy i Rzaśni. 


 


/Piela/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here