W piłkę nożną na hali zagrają dziewczęta

1 grudnia w sobotę na hali OSiR w Raciborzu odbędzie się turniej półfinałowy IV Halowych Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Juniorek U – 16. Drużyna RTP „Unii” Racibórz mierzy wysoko.

Pierwszy mecz rozpocznie sie o godz. 9.45. W turnieju oprócz zespołu gospodarzy RTP "Unii" Racibórz zagrają: Rolnik Biedrzychowice, KKS Zabrze i Spartakus Chorzów. Prowadzące na codzień treningi z grupą młodzieżową dwie Darie Kasperska i  Antończyk mają do dyspozycji 10 zawodniczek, które zagrają w sobotnim turnieju: Julia Klinik, Judyta Zisch, Ela Zygla, Sandra Szkurłat, Katarzyna Hauk, Ewelina Jureczko, Daria Materzok, Dżesika Janik, Karolina Babiniec, Aleksandra Rzezny. Ponadto z drużyną trenują  jeszcze Monika Jaskółka, Karolina Wieczorek i Agnieszka Listopad, które tym razem nie mogą zagrać ze względu na ograniczenia wprowadzone regulaminem PZPN (zakaz gry dla młodszych zawodniczek).


Raciborzanki powalczą o I miejsce premiowane awansem do turnieju finałowego, który w tym roku odbędzie się w Warszawie 12 i 13 grudnia 2007 r. Życzymy powodzenia.


/Piela/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here