
14 grudnia o godz. 17.00 w Muzeum w Raciborzu przy ul. Gimnazjalnej 1 odbędzie się Koncert zimowy.Koncert zostanie wykonany przez Alicję Lizer-Molitorys – flet, Szymona Bywalca – dyrygent oraz przez członków Orkiestry Muzyki Nowej, którzy zaprezentują następujące utwory:
Anonim Polski – „Sinfonia de Nativitate”,
A. Vivaldi – koncert g-moll op. 10 nr 2 „La notte” na flet i orkiestrę smyczkową,
J. S. Bach – Suita h-moll BMV 1067 na flet i orkiestrę smyczkową,
A. Corelli – Concerto grosso g-moll op. 6 nr 8 „Boże Narodzenie”.






![Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć [ZDJĘCIA] Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblioteka-kluby.jpg)
![XXVII Pływadła w Raciborzu w ramach Festiwalu Górnej Odry [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/plywadla-2026-60.jpg)




![Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek [ZDJĘCIA] Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lato-z-biblioteka-14.jpg)






![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)

![Biblioteka bez granic. Raciborzanie odwiedzili Karwinę [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/karwina-wycieczka.jpg)
