FC Banik Ostrava zagra na hali w Rudniku

W sobotę 8 grudnia o godz. 9.00 na hali sportowej w Rudniku rozpocznie się Międzynarodowy Halowy Turniej piłki nożnej chłopców U – 15.

W turnieju organizowanym przez raciborską „Unię” zapowiedziały udział drużyny FC Banik Ostrava, TJSC Kravare, OKS „Odra” Opole, WSP Wodzisław, Energetyk „Row” Rybnik i RTP „Unia”Racibórz. Impreza odbywa się pod patronatem starosty raciborskiego i prezydenta miasta Racibórz. Drużyny rywalizować będą o puchar prezesa RTP „Unia” Racibórz.


W sobotę kibice w Rudniku będą mieli okazję zobaczyć 15 halowych „mini” meczów piłkarskich. Ponieważ organizatorzy zdecydowali się na system rozgrywek „każdy z każdym” mecz będzie trwał 15 min bez przerwy. Ze względu na skrócony czas gry w poszczególnych meczach wszyscy zawodnicy będą mieli okazję grania tego dnia przez 75 min.
W pierwszym meczu zagrają zespoły „Unii” Racibórz i TJSC Kravare, a potem Banik Ostrava zagra z Energetykiem Row Rybnik. Początek ostatniego spotkania przewidywany jest na godz. 14.20, wtedy to raciborska „Unia” zagra z Banikiem Ostrava.
Oprócz pucharów za zdobycie miejsc od I do III przewidziane są pamiątkowe dyplomy dla drużyn biorących udział w turnieju, wyróżnienia indywidualne a także puchar fair – play.


/Piela/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here