Nowa wystawa Barbary Kaszy w starostwie

0

We wtorek 5 lutego w Biurze Obsługi Klienta raciborskiego starostwa otwarta została wystawa malarstwa Barbary Kaszy.

 Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

- reklama -

 

To kolejna, po wystawie prac z XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Barwy Jesieni" prezentacja prac artystów naszego regionu. W urzędzie można zobaczyć obrazy – efekty zagranicznych wyjazdów plenerowych, przedstawiające letni klimat Chorwacji, Włoch i Hiszpanii.

 

zobacz wideo

 

– Malarstwo to nie tylko moja profesja, ale i ogromna pasja. Stale rozwijam swój warsztat artystyczny, nieustannie poszukuję nowych sposobów wypowiedzi. Inspiruje mnie przyroda i w niej szukam nowych wzorców do naśladowania. Jest to widoczne w moich pejzażach, gdzie staram się oddać nastrojowość, zmysłowość i piękno miejsc stworzonych ręką natury – mówi malarka Barbara Kasza.

 

Malarstwem zajmuje się od lat 80-tych. Pobierała prywatne lekcje na Wydziale Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce, Niemczech, Francji, Włoszech, Japonii oraz USA. Od kilku lat jest zapraszana na zgrupowania i plenery malarskie w kraju i za granicą. Wystawiała swoje prace na licznych wystawach.

 

/SaM/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here