Bezpłatne szkolenie dla rolników z naszego powiatu

0

Rolnicy, pracownicy urzędów i instytucji wspierających rolnictwo mogą skorzystać z bezpłatnego szkolenia na temat zmian zasad wypełniania wniosków o dopłaty obszarowe na rok 2008

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

- reklama -

 

Szkolenie odbędzie się 13 marca (czwartek) 2008 roku w sali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego SOKÓŁ w Raciborzu przy ul. Klasztornej 9. Początek godz. 11.00.

 

W 2008 roku po raz kolejny zmieniają się przepisy dotyczące przyznawania płatności bezpośrednich. Ponadto zmianie uległy przepisy wspólnotowe w zakresie definicji działki rolnej oraz dodano nowe wymagania dotyczące kultury rolnej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników powiatu raciborskiego Starostwo Powiatowe w Raciborzu wspólnie z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oddział w Częstochowie, zaprasza na szkolenie na temat zmian zasad dotyczących wypełniania wniosków o dopłaty! obszarowe na rok 2008.

 

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników urzędów i instytucji wspierających rolnictwo, jak również dla samych rolników i ma charakter otwarty. Szkolenie jest bezpłatne.

 

/Starostwo Powiatowe/

 

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej /i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here