Siatkarski finał młodziczek w Krzanowicach

0

W sobotę 15 marca o godz. 10.00 na sali gimnastycznej w ZSO w Krzanowicach rozpocznie się turniej finałowy Mistrzostw Śląska Młodziczek w piłce siatkowej.

- reklama -

W cyklu turniejów bierze udział cztery najlepsze drużyny na Śląsku, które rywalizują o tytuł Mistrzyń Śląska Młodziczek . Wśród nich jest drużyna UKS Krzanowice z wielką szansą na zwycięstwo i awans do rozgrywek szczebla centralnego, na którym gra "idzie" o tytuł Mistrza Polski.

Oprócz gospodarzy w Krzanowicach zobaczymy drużyny BKS Aluprof Bielsko-Biała, MOSiR Mysłowice i MCKiS Jaworzno. Dwie najlepsze drużyny po turnieju w Krzanowicach awansują do grona 32 najlepszych drużyn w Polsce.

 

W sobotę pierwszy mecz rozpocznie się o godz. 10.00, a zagrają w nim UKS Krzanowice z BKS Aluprof Bielsko-Biała. W następnym meczu ok. 11.00 zagrają BKS Aluprof Bielsko-Biała z drużyną MOSiR Mysłowice. Ostatni mecz turnieju, w którym zespół UKS Krzanowice zagra z drużyną MOSiR Mysłowice zaplanowano na godz. 12.00. Ze względu na przyjęty system rozgrywek w Krzanowicach pauzować będzie drużyna MCKiS Jaworzno.

 

Bezpośrednio po zakończeniu meczu odbędzie się dekoracja Mistrzyń Śląska Młodziczek za sezon 2007/2008 oraz wręczenie wyróżnień indywidualnych. Swoją obecność zapowiedział Starosta Raciborski.

 

/Piela/

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here